Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu

Yeni Peugeot Expert yeni versiyonlarıyla göz dolduruyor

Yeni Peugeot Expert, yeni versiyonuyla fark yaratıyor.

Yeni Peugeot Expert yeni versiyonlarıyla göz dolduruyor

Yeni Peugeot Expert, “Euro 6D-Temp” motorları ve yeni versiyonlarıyla profesyonel müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Peugeot’dan yapılan açıklamaya göre, Yeni Peugeot Expert, mevcut Pro ve Premium versiyonları dışında, müşterilerin kullanım amaçları doğrultusunda hazırlanan Grip, Asphalt ve Urban olmak üzere yeni özel versiyonlar sunuyor.

ZOR ARAZİLERE RAHATLIKLA ULAŞABİLİYOR

Açıklamada verilen bilgiye göre, Grip versiyonu, ağır, uzun ve kirli yükler dışında üç kişiyle erişilmesi zor arazilere rahatlıkla ulaşmak üzere geliştirildi. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu versiyon standart donanımlar dışında: yükseltilmiş bir süspansiyon ve motor koruması, Grip Control, üç adet ön koltuk, versiyona bağlı olarak bin 400 kilograma kadar yük taşıma kapasitesi ve tam boy stepne gibi özelliklerle yollara çıkıyor.

Yeni Peugeot Expert yeni versiyonlarıyla göz dolduruyor

Grip versiyonu, üç kişilik kabine sahip, standart ve uzun olmak üzere iki farklı gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6 ve BlueHDi 150 S&S MT6 motor seçenekleriyle sunuluyor. Asphalt versiyonu da direksiyon başında harcadığı süreyi hesaplamayan, rahatlık ve güvenlik arayan profesyoneller için tasarlandı.

PARK ASİSTANI DEVREYE GİRİYOR

Bu versiyonda standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranlı radyo ile Mirror Screen, Hız Sabitleme Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Trafik Levhası Tanımlama ve Önerme Sistemi, Far Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Far ve Yağmur Sensörü, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, akustik paketi, elektrikli aynalar, manuel klima, sis farları ve ön arka Park Asistanı gibi özellikleri devreye giriyor.

Yeni Peugeot Expert yeni versiyonlarıyla göz dolduruyor

Asphalt versiyonu, standart ve uzun dışında 5 1 camlı van gövde tipleriyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor. Urban versiyonu ise konfor, ataklık ve kolay park etme özelliklerini bir arada sunuyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ DE VAR

Bu versiyonda standart olarak 7 inç büyüklüğünde kapasitif dokunmatik ekranlı radyo ile Mirror Screen, Anahtarsız Giriş Sistemi, Visiopark 180 derece Geri Görüş Kamerası, ön ve arka Park Asistanı, Kör Nokta Uyarı Sistemi, elektrikli aynalar, manuel klima ve sis farları gibi özellikler sunuluyor. Urban versiyonu, kompakt uzunlukta gövde tipiyle BlueHDi 120 S&S MT6, BlueHDi 150 S&S MT6 ve BlueHDi 180 S&S EAT8 motor seçenekleriyle sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ